مرکز خرید و فروش انواع الیاف
خانه / الیاف ویسکوز / فروش عمده الیاف ویسکوز | سفارش الیاف ویسکوز | نماینده توزیع و صادرات الیاف درجه یک ایرانی

فروش عمده الیاف ویسکوز | سفارش الیاف ویسکوز | نماینده توزیع و صادرات الیاف درجه یک ایرانی

الياف ويسكوز چيست و چه كاربرد هايي دارد ؟

در اين مقاله مي خواهيم شما را با اين الياف اشنا كنيم و اين كه چه كارهايي را مي توانيد با ان انجام بدهيد و از همه مهم تر به چه صورت مي توانيد

سفارش الیاف ویسکوز را انجام بدهيد و از ان وسايل و عروسك هاي خوشگل درست كنيد .

الياف ويسكوز را مي توانيد در انواع عروسك ها و مبل ها و كوسن ها قرار بدهيد و در خانت كارايي بسيار زيادي دارد . فروش عمده الیاف ویسکوز از سوی شرکت های مختلفی که در کار تولید این نوع از الیاف هستند انجام می شود.

فروش عمده الیاف ویسکوز | سفارش الیاف ویسکوز | نماینده توزیع و صادرات الیاف درجه یک ایرانی

مرکز فروش الیاف ویسکوز

مرکز فروش الیاف ویسکوزبراي خريد الياف ويسكوز مي توانيد به بازار مراجعه نماييد و دو ان جا خريدتان را به صورت عمده و يا اين كه به صورت كيلويي خريد نماييد ،

فروش نخ را نيز در همان مكان انجام مي دهيد شما مي توانيد با نخ هاي مختلف هنر هاي ذستي متفاوتي را اماده كنيد . با نخ كانوا انواع بافتني ها و با نخ ها ابريشمي نيز بافتني هاي فوق العاده خاص را اماده نماييد .

نخ هاي قوي تر را هم مي توانيد براي بافتن فرش استفاده نماييد .
ايران نخ يكي از برند هايي است كه انواع نخ ها را در ان جا مي توانيد تهيه كنيد اين نخ ها در رنگ هاي مختلف در بازار موجود است و مي توانيد هر كدام از مدل و رنگ ها را با توجه به طوح مور نظرتان تهيه كنيد و به بافيد . 

خرید الیاف ویسکوز

خرید الیاف ویسکوزبراي خريد مي توانيد به مرکز فروش الیاف ویسکوز مراجعه كنيد و ان جا در هر حجمي كه خواستيد خريدتان وا انجام دهيد . 

از الياف ويسكوز به دليل عدم حساسيت اين الياف ها مي توانيد در عروسك هاي كودكان تان استفاده كنيد و با يك هزينه اندك از توانايي هند دست خود عروسك هاي زيبايي را اناده نماييد . 

اين عروسك هايي كه با الياف اماده مي شوند به دليل وزن كمي كه دارند حمل ان ها نيز براي كودكان بسيار واحت است و به راحتي مي توانند از ان استفاده كنند و با عروسك هاي خود بازي كنند و هر جايي كه خواستند با خود حمل كنند . قیمت ویسکوز مبل نسبت به مدل هايي كه براي عروسك سازي استفاده مي شود بالاتر است ولي خوب انسجام بالاتري را دارد . و بر اثر تحمل وزن سطح ان صاف نمي شود .

کارخانه تولید الیاف مصنوعی

کارخانه تولید الیاف مصنوعیدر ايران به دليل اين كه كارخانجات توليد مبل زيادي وجود دارد كارخانه جات توليد اين الياف ها نيز زياد هستند و در هر جايي كه كارخانه ميل سازي باشد مي توانيد كارخانه الياف مصنوعي را نيز بيابيد .

کارخانه تولید ویسکوز به دليل اين كه در حجم بالا اين الياف ها يعني الياف ويسكوز را توليد مي كنند فروش عمده الیاف ویسکوز را هم انجام مي دهند . و كساني كه به صورت بالا عروسك سازي مي كنند براي شان به صرفه تر است تا از اين مكان ها خريدشان وا انجام بدهند تا قيمت مناسب تر براشون باشد . البته به دليل سبكي اين الياف يك كيلو ان حجم بسيار بالايي مي شود و كساني كه براي عروسك سازي مي خواهند به صورت كيسه اي خريداري مي كنند . 

سفارش عمده الیاف ویسکوز

سفارش عمده الیاف ویسکوزدر بالا اشاره شد كساني كه براي عروسك سازي از الياف ويسكوز استفاده مي كنند مي توانند به صورت كيسه اي الياف را خريداري كنند اما كساني كه براي كارهاي در حجم بالا مي خواهند و يا اين كه براي كارهاي صنعتي خود از الياف ويسكوز استفاده مي كنند مي توانند به صورت توپي خريداري كنند .

قیمت ویسکوز توپی بسيار به صرفه مي باشد و مي توانيد با خريد توپي ويسكوز تر چندين ماه از خريد راحت باشيد و نياز به خريد مجدد نباشد . ويسكوز ماده اي نيست كه تاريخ مصرف داشته باشد و مي توانيد تا چندين ماه از ان استفاده كنيد و حتي اگر در مكان خوبي باشد سالانه هم مي توانيد از ان استفاده كنيد . 

صادرات انواع الیاف

صادرات انواع الیاف به دليل استقبال بالايي كه از الياف ويسكوز مي شود بازار فروش الیاف مصنوعی بسيار داغ است و در صنايع مختلف مي توانند از اين الياف استفاده كنند و بسيار كار هاي متنوعي را انجام دهند . 

الياف ويسكوز به دليل ضد حساسيت بودن با خيال راحت و بدون استرس مي توانيد در عروسك سازي و داخل كوسن و داخل مبل ها و هم چنين در داخل انواع بالشت ها و ملحفه ها از ان استفاده كنيد و به دليل اين كه گرم هم هست بسيار مناسب استفاده و ملحفه ها مي باشد و گرماي خوبي را براي فصل سرما به مصرف كننده مي دهد . 

فروش عمده الیاف ویسکوز درجه یک ایرانی

فروش عمده الیاف ویسکوز درجه یک ایرانیفروش عمده الیاف ویسکوز در جه یک ایرانی از سوی شرکت های مختلفی صورت می گیرد. شما می توانید در این زمینه به این مراجع سر بزنید:

 1. کارخانه های تولیدی
 2. شرکت های تجاری
 3. نمایندگی شرکت های مختلف
 4. بازارهای عمده فروشی الیاف
 5. وبسایت های اینترنتی

هر کدام از این گزینه ها فروش عمده الیاف ویسکوز درجه یک را انجام می دهند. کارخانه ها که به عنوان تولید کننده اصلی هستند، بهترین محصول خود را ارائه می دهند. آنان توزیع کننده و فروشنده اصلی عمده می باشند.

شرکت های تجاری که در کار خرید از کارخانه های داخلی و خارجی می باشند نیز فروش عمده الیاف ویکسوز درجه یک به خریداران را انجام می دهند.

در کنار این نمایندگی شرکت های مختلف و دیگر گزینه ها هم که تقریباً در یک رنج کاری هستند. از آنان نیز می توان انواع الیاف بالش و غیره را ب هصورت عمده خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد.

بزرگترین تولیدی الیاف در ایران

بزرگترین تولیدی الیاف در ایرانشرکت های تولیدی الیاف در ایران گوناگون هستند. آنان بهترین نوع الیاف را در دو گونه عمده عرضه می دارند که عبارتند از:

 1. الیاف مصنوعی
 2. الیاف طبیعی

هر کدام از این گزینه ها خود بخش بندی های مختلفی را دارا می باشند. تولیدی الیاف در ایران را می توان این گونه نام برد:

 • الیاف هالو اصفهان
 • کارخانه الیاف تهران
 • تولید کنندگان الیاف پلی استر در ایران
 • و …

محصولات این شرکت های را می توان از شهرهای گوناگونی خریداری کرد و به دست آورد. این شرکت ها برای این که بهتر محصولات شان به فروش برود، از طرق گوناگون به ویژه وب سایتهای اینترنتی اقدام می کنند. آنان در این زمینه وب سایت هایی را راه اندازی کردند که می توان به آنان مراجعه کرد و از تازه ترین محصولات شان اطلاعات کافی و مکفی به دست آورد.

تولید کننده و فروشنده انواع الیاف مصنوعی

تولید کننده و فروشنده انواع الیاف مصنوعیتولید کننده و فروشنده انواع الیاف مصنوعی در انواع گوناگونی محصولات خود را به بازار عرضه می کنند. شما می توانید با مراجعه به فروشندگان انواع الیاف مصنوعی از آنان قیمت الیاف توپی و غیره را هم جویا شوید.

در این جا به نمونه هایی از الیافی که زیر مجموعه الیاف مصنوعی قرار می گیرند و در همین حال می توان آنان در را بازار پیدا کرد، توجه کنید:

 • پلی وینیل الکل
 • الیاف پلی استر
 • نایلون
 • پلی پروپیلن
 • پلی اتیلن
 • ویسکوز
 • اکلریلیک
 • سلولز
 • استات سلولز

خرید و فروش عمده الیاف ویسکوز

خرید و فروش عمده الیاف ویسکوزخرید و فروش عمده الیاف ویسکوز همان گونه که در بالا هم به آن اشاره شد، از سوی کارخانه های تولیدی صورت می گیرد. این کارخانه پس از این که محصول خود را آماده کردند، آن را به صورت عمده به بازار عرضه می دارند.

شما می توانید خرید عمده الیاف ویسکوز را از کارخانه ها انجام دهید. این کارخانه ها در گوشه و کنار کشور فعالیت می کنند و بهترین نوع محصول را به بازار عرضه می دارند.

خرید و فروش نخ ویسکوز به صورت عمده و تولید الیاف ویسکوز هم از سوی این کارخانه ها انجام می شود.

از طرفی برخی از فروشگاه های سطح شهر نیز در کا خرید و فروش عمده این نوع از محصول هستند. از انان خرید بالش الیاف هم امکان پذیر است.

عرضه الیاف ویسکوز به قیمت تولید

عرضه الیاف ویسکوز به قیمت تولیدعرضه الیاف ویسکوز به قیمت تولید را نمایندگی شرکت های مختلف انجام می دهند.

در این زمینه می توانید به این نمایندگی ها در شهرهای گوناگون مراجعه کنید. پیدا کردن آن ها بسیار راحت است و فقط باید نشانی آن ها را بیابید.

در کنار این وبسایت های اینترنتی نیز عرضه الیاف ویسکوز به قیمت تولید را انجام می دهند. می توانید به این وبسایت ها مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید. آنان در این حوزه فعالیت گسترده ای دارند و به راحتی می توان خرید خود را از فروشگاه های آنلاین با قیمت پایین تر از بازار انجام داد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
کیومرث ایمان وند
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09127747120
کانال تلگرام: QBAliaf@
whatsapp icon واتس اپ: 09127747120
اینستاگرام: kiumarsimanvand
پست الکترونیکی: kiumarsimanvand@gmil.com

دیدگاهتان را بنویسید